• Головна
  • У Сумській області оголошено про надзвичайну ситуацію у зв'язку з епізоотією африканської чуми (документ+відео)
07:44, 21 серпня 2015 р.

У Сумській області оголошено про надзвичайну ситуацію у зв'язку з епізоотією африканської чуми (документ+відео)

Напередодні начальником Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області М.П. Лузаном було оголошено про виникнення на території Сумської області надзвичайної ситуації пов’язаної з епізоотією*.

У повідомленні зокрема зазначено: "заступником головного державного інспектора ветеринарної медицини в Конотопському районі Гарбузом О.І. 18.08.2015 близько 08-00 проводилась інспекторська перевірка  свиноферми ТОВ АФ «Козацька», Конотопського району, с. Козацьке, Козачанської сільської ради, яка розміщена на відстані 300-400 м від від населеного пункту. В господарстві нараховується 307 голів свиней різного віку. При перевірці було виявлено загибель 2-х свиноматок більше 1-го року та хворого порося 4-х місячного віку з підозрою на африканську чуму свиней в зв’язку з цим прийняте рішення визвати групу швидкого реагування. В результаті проведений патрозтин загиблих та приспаного хворого, відібраний біоматеріал та направлений  о 09-00 до Сумської філії ДНДІЛДВСЕ. Матеріал доставили об 11-03, було проведене дослідження методом РІФ та виявлене характерне свічення для вірусу АЧС в мазках відбитках. Для остаточного підтвердження  діагнозу матеріал направлений в Державний науково дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, де був підтверджений діагноз".

Додаємо копію повідомлення:

Изображение 813

Изображение 813

Изображение 814

Изображение 814

Слідкуйте за нашими подальшими публікаціями.

*Епізоотія — широке вибухоподібне розповсюдження інфекційної хвороби тварин, що значно перевищує звичайний рівень захворюваності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #африканська чума #сумська облась
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...