Ексклюзив
12:02, 11 серпня 2015 р.

Конотопчанин Владислав Кузько – призер чемпіонату Європи

Ексклюзив

На чемпіонаті Європи-2015 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед кадетів (так у багатьох видах спорту називають вікову категорію 15-17 років), який закінчився 8 серпня в Сербії, бронзовим призером став вихованець ДЮСШ М.Г.Маміашвілі Владислав Кузько. На шляху до медалі наш земляк в 1/8 фіналу переміг болгарина Петара Гічева, у чвертьфіналі – азербайджанця Фазиля Ісчандарова, у півфіналі поступився грузину Давиту Футкарадзе, а в «бронзовій» сутичці не залишив шансів вірменинові Ашоту Мхітаряну, перемігши його з рахунком 6:1. Загалом у категорії до 42 кілограмів змагалося шістнадцять учасників.

У ваговій категорії до 69 кг в головних змаганнях континенту брав участь ще один вихованець Конотопської школи боротьби Владислав Бокатов. Обидва Владислави сьогодні навчаються у Костопільському обласному інтернат-ліцеї (Рівненська область), проте не забувають рідну ДЮСШ, відвідують тренування і діляться досвідом виступів у престижних змаганнях.

Оскільки Владислав Кузько наразі готується до виступу на чемпіонаті світу і перебуває на навчально-тренувальному зборі у м.Мукачево, кореспондент 05447.com.ua звернувся до його першого наставника, тренера-викладача ДЮСШ М.Г.Маміашвілі Віктора Гайдука.

Віктор Вікторович дав високу оцінку виступу свого вихованця, наголосивши, що цю медаль очікували. За його словами, Влад міг розраховувати на успіх і в сутичці за вихід до фіналу, проте не вистачило досвіду.

«Владислав – борець здібний, обдарований, і дай Бог йому здобути олімпійську медаль», - підсумував свою розповідь В.В.Гайдук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію