• Головна
  • Чому лікарі тікають з Конотопа?
актуально
08:30, 18 серпня 2015 р.

Чому лікарі тікають з Конотопа?

актуально

Як ми нещодавно писали, у Конотопській ЦРЛ останнім часом помітний брак кадрів. Нема дитячого невролога, котрий рік вакантна посада патологоанатома. Як вирішують це питання кадровики нашої лікарні?

Як розповіли нам у відділі кадрів, щороку на адресу обласного Управління охорони здоров'я подається заява, що Конотопська ЦРЛ потребує лікарів певних спеціалізацій. Звертаються безпосередньо Сумського, Харківського, Київського інститутів, щоб напраавляли до нас випускників.

За інформацією начальника відділу кадрів ЦРЛ Людмили Новосілець, Конотопська центральна районна лікарня має право проводити інтернатуру, і наразі у різних відділеннях проходить навчання 17 майбутніх лікарів, 8 з них прибули на цьому тижні. На жаль, більшість з них не потраплять до Конотопу, зате поповнять кадри районних лікарів.

По закінченню строку інтернатури, спеціалісти мають відпрацювати на Конотопщині три роки. А потім? На жаль, дуже малий відсоток тих, хто залишається тут на постійній основі.  

Мабуть, Сумщина - цілком депресивний регіон, і молоді спеціалісти прагнуть виїхати кудись, де краще.  Середня заробітна плата у конотопських лікарів 2 300 гривень. 

Що ж, нас не дивує, чому по рівню медичного обслуговування ВООЗ поставила Україну на 79-е місце. Тішить лише одне: Росія у цьому списку значиться на 130-му місці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #ЦРБ #интерны
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...