![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
Ексклюзив
12:33, 16 липня 2015 р.
Іван Корнющенко презентував свою двадцять четверту книгу(Фото)
Ексклюзив
Презентація книги Івана Пилиповича Корнющенка «Хай святяться добрих імена» відбулась 14 липня у Центральній міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова. Вона пройшла у формі літературної кав’ярні, на яку завітали шанувальники творчості письменника.
![Глушко Глушко](/dist-assets/images/cap.jpg)
Глушко
Сьогодні Іван Корнющенко є автором 23-х різножанрових книжок, серед яких літературознавчі - «Панас Кочура», «Співець грозової юності», «Поет пушкінської плеяди», збірки оповідань про природу рідного краю - «Мій дивосвіт», «Лісова стежка» та «Птахи сонця», книга легенд і переказів Сумщини «Крізь призму століть» та багато інших.
І ось побачила світ двадцять четверта книга, яка має назву «Хай святяться добрих імена». Це унікальне видання здійснено на кошти Івана Пилиповича і включає в себе однойменну повість-спогади «Хай святяться добрих імена» та майже тридцять оповідань, новел, етюдів.
![Стеценко Стеценко](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стеценко
Майстра красного письменства вітали директор Конотопської ЦБС Тетяна Стеценко, члени літературної студії «Джерела» Людмила Глушко, Федір Рижий, Олена Савела та інші шанувальники слова.
![Спицький Спицький](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спицький
Неповторну атмосферу свята доповнювали власні пісні Олександра Спицького у виконанні автора.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...