![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
Це повинен знати кожен
06:47, 16 липня 2015 р.
Якщо потрібна допомога потерпілому на воді
Це повинен знати кожен
До уваги конотопчан, а також мешканців Конотопського, Липоводолинського, Роменського та Кролевецького районів. Відділ у надзвичайних справах Конотопської міської ради повідомляє:
Конотопська міська рятувально-водолазна служба виконує послуги порятунку і охорони людей на водних об’єктах Сумщини (а саме Конотопського, Роменського, Липоводолинського та Кролевецького районів). На ваше замовлення ми здійснюєм обстеження підводної акваторії пляжів та зон відпочинку, проводимо пошукові роботи з метою надання своєчасної допомоги потерпілим. При виникненні аварії, чи іншої надзвичайної ситуації, що привело до затоплення чи забрудння природного середовища, звертайтеся до Конотопської рятувально-водолазної служби. Ми зробимо все можливе, щоб якомога швидше локалізувати зони шкідливого впливу чи інших небезпечних факторів.
Адреса рятувально-водолазної служби: 41600 м.Конотоп, пр.Миру,8
е-mail: [email protected]
Якщо вам терміново потрібна допомога у піднятті потерпілого на воді, телефонуйте цілодобово:(05447)2-32-07
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...