Конотопська прокуратура захищає майнові права неповнолітнього спадкоємця

До Конотопської міжрайонної прокуратури звернулась опікун неповнолітнього щодо представництва інтересів останнього в суді про встановлення фактів, що маються юридичне значення, та визнання права власності на земельні ділянки, які залишились у спадок неповнолітньому після смерті батька.


Зі слів Конотопського міжрайонного прокурора Сергія Сегиди, проведеною перевіркою встановлено, що спадщина складається із земельної ділянки на території Хижківської сільської ради розміром 2,278 га, в тому числі ріллі – 2,278 га, та земельної ділянки розміром 2,002 га, в тому числі кормових угідь – 2,002 га, право власності на які переходить до двох синів померлого в рівних частинах. Однак зареєструвати право власності за неповнолітнім на половину земельної ділянки розміром 2,278 га, вартістю понад 8 тис. грн, неможливо, оскільки у визначенні кадастрових номерів була допущена технічна помилка.


Керуючись чинним законодавством, Конотопський міжрайонний прокурор звернувся до суду з позовною заявою в інтересах неповнолітнього щодо встановлення правильного кадастрового номера та визнання права власності на ½ вказаної земельної ділянки.
На даний час судовий розгляд триває.

Конотоп прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі