• Головна
  • Конотопською прокуратурою подано позов до суду на дії конкурсного комітету управління ЖКГ Конотопської міської ради
11:01, 7 липня 2015 р.

Конотопською прокуратурою подано позов до суду на дії конкурсного комітету управління ЖКГ Конотопської міської ради

Конотопською міжрайонною прокуратурою встановлено ряд грубих порушень вимог
законодавства України в діяльності конкурсного комітету управління ЖКГ Конотопської міської ради при проведенні процедури по закупівлі послуг з поточного ремонту доріг, тротуарів і прибудинкових територій міста Конотоп.
Зокрема, процедуру закупівлі Управлінням проведено в порушення вимог ст.16, ст.17  Закону України «Про здійснення державних закупівель», вимог Стандартної документації конкурсних торгів, затвердженої наказом Міністерства економіки України від 26.07.2010 No 919, без зазначення всіх необхідних вимог у документації конкурсних торгів. Незважаючи на наявні порушення, рішення оформлено протоколом оцінки пропозицій конкурсних торгів від 16 березня 2015 року та укладено договір прозакупівлю вказаних послуг.
Як повідомив Конотопський міжрайонний прокурор Сергій Сегида, на поновлення прав Конотопської міської ради та для попередження незаконного використання бюджетних коштів у сумі 4 млн грн Конотопською міжрайонною прокуратурою подано позовну заяву до Господарського суду Сумської області про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів щодо визнання переможцем суб’єкта господарської діяльності та укладання договору по закупівлі послуги.
  Хочеться додати, що це вже не перша спроба прокуратури припинити порушення чинного законодавства з боку конкурсного комітету управління ЖКГ Конотопської міської ради: Прокуратурою Сумщини попереджено незаконне використання бюджетних коштів майже на 20 млн грн  
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конотоп #прокуратура конотопа #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...