• Головна
  • У Конотопі можуть створити «Хоспіс»
05:47, 7 липня 2015 р.

У Конотопі можуть створити «Хоспіс»

Нещодавно голова ГО "Промені надій" та голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області, Андрій Кнуренко разом із членами ради завітали до заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик з пропозицією створити комунальні заклади "Хоспіс" у таких містах як Суми і Конотоп.
Взагалі, Хоспіс – це медичний заклад, де гідний догляд можуть отримати хворі, у яких передбачається несприятливий результат течії захворювання. Суть хоспісів полягає в тому, щоб хворий прожив останні місяці свого життя достойно. Вони оточені «домашніми» речами, хворі можуть вільно спілкуватися з друзями та родичами. Паліативна допомога виявляється медичним персоналом: пацієнти можуть отримувати зондове харчування у разі необхідності, знеболюючі препарати, кисень і т.д. Як правило, в хоспісах працює максимум молодшого та середнього персоналу і мінімум лікарів, так як завдання хоспісу не стільки в одужанні хворого, скільки у підвищенні його якості життя, полегшення страждань.
На сьогодні Іриною Купрейчик створена робоча група з даного питання, в яку включили Андрія Кнуренка, а згодом будуть розроблені подальші шляхи реалізації досить проблемного та актуального питання.
Турбота, яку організовує хоспіс, не прискорює і не відстрочує смерть, але допомагає її гідно зустріти.

Нижче додаємо лист-відповідь обладміністрації сумським громадським активістам, у якому зазначається про створення робочої групи з вивчення питання доцільності створення хоспісів у Сумах та в Конотопі.

  Редакція сайту 05447.com.ua сподівається, що влада міста Конотопа не омине увагою ініціативу активістів Сум.

73ySfqEL00g - копия

73ySfqEL00g - копия

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #хоспіс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...