• Головна
  • Конотопський «Локомотив» здобув «виїздну» перемогу
06:40, 6 липня 2015 р.

Конотопський «Локомотив» здобув «виїздну» перемогу

У шостому турі першості області з футболу конотопський «Локомотив» грав у гостях на полі одного з лідерів змагань – команди «Авангард» з Білопільського району.

Наша команда впевнено провела гру. Вже в першому таймі Віталій Дзюба, Ігор Тєрєхов та Іван Заровенко тричі примусили капітулювати воротаря господарів. Незважаючи на активні спроби «Авангарду» після перерви змінити хід гри на свою користь, наші земляки зуміли довести матч до переможного фіналу. Єдине, що вдалося авангардівцям – це забити гол престижу. Отже, 3:1 – упевнена перемога «Локомотива».

У зв’язку з чвертьфінальними матчами на Кубок області наша команда пропустила дві гри першості. Тому її становище в турнірній таблиці досить умовне. Після чотирьох зустрічей «Локомотив» набрав максимальну кількість очок – 12, проте посідає лише друге місце в турнірній таблиці. У лідера першості ФК «Тростянець» 15 очок, у згадуваного вище «Авангарда» - 10, але ці команди зіграли по шість зустрічей. 10 очок набрав і лебединський «Лебединець», який зіграв 5 матчів.

Наступної суботи обидва лідери з’ясовуватимуть стосунки в очному протистоянні на стадіоні «Локомотив». За прогнозами фахівців, це буде одна з найцікавіших зустрічей цьогорічної першості.

А 8-го липня в Ромнах в перерві півфінального матчу «Кубка Федерації» відбудеться жеребкування ½ фіналу Кубка Сумської області з футболу 2015 р. Нагадаємо, до цієї стадії крім конотопського «Локомотива» вийшли «Вікторія» з Жовтневого, сумський «Спартак-Сумбуд», та чільний володар трофею роменський «Агробізнес ТСК». Про результати жеребкування ми обов’язково повідомимо шанувальників футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію