• Головна
  • У Тростянці на день молоді відбувся фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»
Фестивалі Сумщини
14:35, 30 червня 2015 р.

У Тростянці на день молоді відбувся фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»

Фестивалі Сумщини

За підтримки голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА у Тростянці відбувся фестиваль  історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття».

 

«Фестиваль став візитівкою Сумщини. Він знаний далеко за межами України і полюбився тисячам глядачів, які щороку збираються у Тростянці. Лицарський турнір – це гімн відвазі, відродження традицій, повернення до історичної спадщини, подорож крізь століття», – зазначив Микола Клочко.

Очільник Сумщини подякував організаторам та учасникам за неймовірне шоу, яке вони влаштували для жителів та гостей регіону.

Два дні фестивалю були напрочуд насиченими. Уся увага була прикута до ристалища, де  відбулися запеклі бої в номінаціях:  «Бій за прапор», «Щит-Меч», «21 на 21» та  «Повноконтактний бій». Загалом у лицарських турнірах взяли участь понад 150 бійців з усіх куточків України. На рівні з чоловіками змагалися і жінки.

Для глядачів були організовані показові виступи, майстер-класи. Усі бажаючі могли постріляти з лука та сфотографуватися у лицарських обладунках.

#тростянець #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...