• Головна
  • «Стоп велокрадіжкам»- цікавий проект конотопських активістів
Так тримати
06:49, 30 червня 2015 р.

«Стоп велокрадіжкам»- цікавий проект конотопських активістів

Так тримати

Завядяки зусиллям активістів Конотопського осередоку ГО «Самопоміч»  , в місті успішно стартував цікавий та унікальний для України проект «Стоп велокрадіжкам».

Тепер всі бажаючі можуть БЕЗКОШТОВНО промаркувати свої велосипеди, шляхом нанесення відповідного клейма на раму та інформаційної наклейки і перестрахувати свого залізного коника від крадіжки. Відомості про власника, серійний номер рами та ін. буде заноситись до відповідного облікового журналу. Це також допоможе швидше знайти велосипед у випадку викрадення або взагалі уникнути таких прикростей.  Пересідайте з автомобілів на велосипеди, поліпшуйте своє самопочуття і приєднуйтесь до соціальних ініціатив активістів міста. 

Для маркування вас чекають за адресою вул. Братів Радченко,1А. СТО «Автосервіс-Конотоп»(навпроти ТЦ «Парус»).

Подробиці у нашому сюжеті …

P.S. Інформація для сайтів м.Конотоп та адміністраторів місцевих груп у соціальних мережах. "Копіювання , перепублікація новин та репортажів без посилання на сайт міста www.05447.com.ua заборонені". У випадку нехтування даною забороною, сайт міста Конотопа www.05447.com.ua  буде вимушений звертатися до суду для захисту своїх прав у відповідності зі ст.41 та 45 Конституції України.

#конотоп #самопоміч #велокрадіжка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...