• Головна
  • Святійший Патріарх освятив пам’ятний знак на честь Конотопської битви
Ексклюзив
13:51, 29 червня 2015 р.

Святійший Патріарх освятив пам’ятний знак на честь Конотопської битви

Ексклюзив

Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 28 червня освятив пам’ятний знак на честь перемоги козацького війська під орудою гетьмана Івана Виговського над армією Московського царства під Конотопом у 1659 році. На процедурі освячення був присутній власний кореспондент сайту міста Конотоп 05447.com.ua. За його словами, після освяення патріарх звернувся до присутніх з промовою.

      «Ми освятили цей камінь, - наголосив Патріарх, - як пам'ять про перемогу українського козацтва над значно переважаючою армією. Ця битва, історію якої замовчують, бо це була вражаюча перемога над окупантами. Ми хочемо цей пам’ятник провезти містами України.

      Сподіваюсь, український народ пам’ятає цю битву, Нас не можна перемогти, як не змогла це зробити під Конотопом російська армія. Але треба пам’ятати свою історію. Коли ми були єдині, ми перемагали. Перемагали навіть переважаючу чисельно ворожу армію».

      За словами Патріарха Філарета, битва під Конотопом повинна нагадати українцям, що їм необхідно бути єдиними. Від Львова до Донецька, від Конотопа до Севастополя – це українська земля.

      «Не треба забувати, що є Бог, який керує і народами, і кожною людиною. І допомагає тим, хто стоїть на боці правди. Правда за нами, тому що ми країна миролюбива. Тому, там де правда, там і Бог. Там де Бог, там і перемога. Тому ми віримо і молимось, щоб Господь допоміг нам перемогти агресора. Слава Ісусу Христу і слава Україні!» - закінчив промову Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

      Як уже повідомляв наш сайт, 28 червня пам’ятний знак розпочав свою подорож містами України. А 11 липня відбудеться святкове відкриття пам'ятного знаку у Конотопі.

P.S. Інформація для сайтів м.Конотоп та адміністраторів місцевих груп у соціальних мережах. "Копіювання , перепублікація новин та репортажів без посилання на сайт міста www.05447.com.ua заборонені". У випадку нехтування даною забороною, сайт міста Конотопа www.05447.com.ua  буде вимушений звертатися до суду для захисту своїх прав у відповідності зі ст.41 та 45 Конституції України.

Д - копия

Е - копия

Е - копия

К - копия

К - копия

#Конотоп #конотопська битва #конотопская битва #освячення каменя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...