• Головна
  • Випускники Конотопа серед найкращих за результатами ЗНО з української мови та літератури
ЗНО
20:18, 25 червня 2015 р.

Випускники Конотопа серед найкращих за результатами ЗНО з української мови та літератури

ЗНО

Про хід проведення ЗНО у «прямому ефірі» обласного телебачення поінформувала директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА.

За її словами, цьогоріч було удосконалено географію розташування місць для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування проходило на базі вишів I-IV рівнів акредитації, професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів Сум, Конотопа, Охтирки, Ромен і Шостки. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури здійснювалось у 33 пунктах.

«ЗНО-2015 проходить на належному рівні. 26 червня випускники складають останній тест основної сесії – з хімії. На пунктах тестування забезпечено чергування медичних працівників, охорону громадського порядку та підвезення учнів до пунктів. Надзвичайних ситуацій під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання не було. Тестові матеріали до пунктів тестування доставлено вчасно, забезпечено їх охорону», – запевнила посадовець.

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 6 абітурієнтів Сумщини отримали найвищу кількість балів –  200 (5 – базовий рівень, 1 – поглиблений рівень). Найвищих результатів досягли випускники загальноосвітніх навчальних закладів Сум, Конотопа, Ромен, Шостки.

Загалом до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року зареєструвалося 8092 особи. Ті, хто з тих чи інших причин не пройшли тестування вчасно, зможуть скористатися додатковою сесією, яка триватиме до 9 липня, наголосила Олена Попова.

#Конотоп #ЗНО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...