• Головна
  • Конотопська міськрада задовольнила 61 звернення від учасників АТО щодо отримання у власність земельних ділянок
АТО
19:43, 25 червня 2015 р.

Конотопська міськрада задовольнила 61 звернення від учасників АТО щодо отримання у власність земельних ділянок

АТО

За інформацією  Сумської обласної державної адміністрації, на початок червня 623 учасників АТО на Сумщині вже отримали дозволи чи то рішення на розробку документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок. Із них:

232 для індивідуального будівництва на площу понад 23 га. Найбільше дозволів надано Шосткинською міською радою – 104 рішення, Конотопською - 61, а також, на території Сумського району - 50.

231 для ведення особистого селянського господарства на площу близько 442 га. Найбільше надано у Роменському районі на площу 122 га, Тростянецькому – 83 га та Лебединському – 68 га.

160 для ведення садівництва на площі близько 19 га. В основному на території Сумського району.

Усього ж від учасників АТО на Сумщині надійшло 962 клопотання про надання їм земельних ділянок у власність. З них до Головного управління Держгеокадастру надійшло 518 таких клопотань про отримання земельних ділянок у власність для особистого селянського господарства та для ведення садівництва у власність, на які вже видано 393 дозволів про розробку документації із землеустрою на площі близько 466 га Найбільше таких земельних ділянок було виділено у Сумському, Лебединському, Роменському та Тростянецькому районах Сумщини.

#Конотоп #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...