• Головна
  • На базі ТОВ «Вітчизна» відбувся міжрегіональний воркшоп(семінар) з тваринництва
Лідер галузі
19:49, 23 червня 2015 р.

На базі ТОВ «Вітчизна» відбувся міжрегіональний воркшоп(семінар) з тваринництва

Лідер галузі

17 червня в м. Конотоп, Сумської області відбувся воркшоп(різновид семінару) на тему: «Протеїнове живлення молочних корів: як це насправді працює».

Захід відвідали керівники, ветеринари та зоотехніки із 22 фермерських господарств Сумської, Полтавської та Чернігівської областей.

Головним спікером воркшопу став міжнародний експерт із 20-річним досвідом, технічний директор із ВРХ ГК «АгроВет Атлантик» Пітер ван Дорен (Нідерланди). За свою кар’єру він консультував тисячі фермерських господарств у близько 30-ти країнах на п’яти континентах.
Воркшоп складався з теоретичної та практичної частин, де всі бажаючі могли закріпити нові знання на фермі господарства «Вітчизна».

Під час практичної частини воркшопу слухачі змогли відвідати показову ферму ТОВ «Вітчизна» в с. Шпотівка Конотопського району. Головний зоотехнік ферми Юлія Руденко показала просторі та надсучасні зали, де утримують тварин, звернула увагу на технологічне устаткування для годівлі, доїння та вирощування молодняку. Особливу увагу спеціаліст приділила розповіді про нюанси годівлі, виготовленню кормів та новітнім технологіям, які використовує господарство для отримання найкращого результату.
Генеральний директор ТОВ «Вітчизна» Сергій В’ячеславович Чижик:
«За останній рік молочний бізнес в Україні опинився в надскладних умовах. Дуже виросла собівартість продукту у зв’язку підвищенням вартості кормів, витрат на електроенергію, заробітну плату працівникам, при тому, що ціни за збут молока залишилися майже на рівні минулого року. Отож сьогодні ми просто зобов’язані шукати шляхи для створення «ідеального» корму, завдяки якому ми отримали б більше якісного молока, і, відповідно, знизили його собівартість. Завдяки таким професійним заходам, які проводить ГК «АгроВет Атлантик», у нас з’являється можливість знайти правильний підхід до заготівлі корму та його раціонального використання задля підвищення продуктивності тварин».

#конотоп #тов "вітчизна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...