• Головна
  • Корисна брошура для бійців АТО та їх родин
Для бійців АТО
10:54, 22 червня 2015 р.

Корисна брошура для бійців АТО та їх родин

Для бійців АТО

Сотням конотопців, які беруть участь у проведенні АТО на сході нашої країни та їх родинам, стане в нагоді, розроблена та видана мііністерством соціальної політики України  інформаційна брошура "На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТОта членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація"  з повним переліком їх прав, пільг та соціальних гарантій.

Над створенням посібника працювала група українських юристів та адвокатів, які надають безоплатну юридичну допомогу бійцям.

Як зазначив перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко, в одному виданні вдалося сконцентрувати всю важливу і корисну для захисників нашої Вітчизни інформацію, підготувати для них своєрідну дорожню карту щодо їхніх прав.

-      Інформаційна брошура для учасників АТО охоплює всі юридичні питання, пов’язані зі статусом учасника бойових дій. Це перша настільки повна та актуальна брошура з цієї тематики серед тих, що були розроблені в Україні. Вона містить детальні і конкретні інструкції, вичерпні переліки потрібних документів. Для нашої держави – це соціально важлива ініціатива, адже учасники бойових дій, як правило, не достатньо знають свої права, а отже, належать до вразливої частини українського суспільства, - підкреслив Василь Шевченко.

Скачати брошуру можна за посиланням нижче:

http://fmi-inc.net/news/to-help-defenders-of-the-fatherland/ukraine_ato_combatants_rights_benefits_may2015_ua.pdf

#Ато #допомога бійцям аТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...