• Головна
  • До Верховної ради внесно проект постанови про відзначення річниці перемоги козацького війська у битві під Конотопом у 1659 році
Конотопська битва
21:12, 19 червня 2015 р.

До Верховної ради внесно проект постанови про відзначення річниці перемоги козацького війська у битві під Конотопом у 1659 році

Конотопська битва

18.06.2015р. до Верховної Ради депутатом М.І.Лавриком внесено Постанову «Про відзначення річниці перемоги  війська під  проводом  гетьмана  України  Івана  Виговського  у  битві під Конотопом у 1659 році (Конотопська  битва)».

Зокрема у проекті постанови зазначено :

"З нагоди відзначення у 2015 році річниці перемоги  війська
під  проводом  гетьмана  України  Івана  Виговського  у  битві під
Конотопом у 1659 році (Конотопська  битва),  з  метою  відновлення
історичної  правди  та  національної пам'яті,  поширення повної та
об'єктивної інформації про події середини XVII століття в Україні,
на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановляє:

     1.У липні 2015 року урочисто відзначити на державному рівні річницю перемоги  війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у битві під Конотопом у 1659 році (Конотопська  битва).

     2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови розробити і затвердити план заходів, передбачивши у ньому фінансування вирішення важливих питань розвитку території, де відбувалися історичні події, а саме:

-         Установлення пам’ятного знака у с. Соснівка, Конотопського району, Сумської області;

-         реконструкція Соснівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-Ш ступенів, дошкільний навчальний заклад Конотопської районної ради Сумської області ;

-         ремонт дороги Соснівка-Великий Самбір- Малий Самбір-Шевченкове.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, які проводитимуться у зв’язку з урочистим відзначенням на державному рівні річниці з перемоги  війська під  проводом  гетьмана  України  Івана  Виговського  у  битві під Конотопом у 1659 році (Конотопська  битва).

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет верховної ради України з питань культури і духовності.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття. "

 Будемо чекати на прийняття даної постанови Верховною Радою, про що сайт міста Конотопа обов"язково проінформує громаду .

#Конотопська битва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...