• Головна
  • Відбулося чергове засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла у Київській області
Новини МНС
20:34, 17 червня 2015 р.

Відбулося чергове засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла у Київській області

Новини МНС

17 червня відбулося чергове засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня цього року в Київській області.

Комісія була утворена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2015 року №583-р (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248229483). Участь у засіданні взяли голова Урядової комісії – Очільник ДСНС Микола Чечоткін, представники центральних та місцевих органів влади, організації, що входять до складу комісії.

Під час наради учасники обговорили поточну ситуацію на території нафтобази та подальші кроки ліквідації надзвичайної ситуації, а також визначили комплекс заходів для остаточної ліквідації надзвичайної ситуації. Зокрема, для цього варто вирішити питання щодо повного відкачування пального з пошкоджених ємностей, зібрання залишків пального з території нафтобази та їх утилізація.

Також представники екологічної служби поінформували присутніх про стан забруднення навколишнього середовища та зазначили, що всі показники наразі в нормі, постійно проводяться заміри повітря, здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота з місцевим населенням.

В ході засідання учасники обговорили також питання надання грошової допомоги родинам загиблих та постраждалим під час аварії на нафтобазі. А також питання надання медичної допомоги у перші дні ліквідації надзвичайної ситуації та наразі.

Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації й надалі продовжує працювати до повної ліквідації пожежі.

“На території бази БРСМ наразі ознак горіння не спостерігається. Здійснюється спостереження та контроль за пожежною обстановкою. Продовжуються роботи з перекачування бензину з пошкоджених резервуарів. Наразі перекачано вже понад 3 тис. куб. м. пального. На території нафтобази продовжує перебувати 100 рятувальників та 30 одиниць техніки”, - повідомив Микола Чечоткін.

За результатами засідання були визначені подальші пріоритетні напрямки роботи всіх служб, що залучені до ліквідації пожежі на найближчий період.

 

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...