
17:23, 22 червня
Володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв стала конотопка

Софія Близнюкова – здобула Гран-прі на міжнародному конкурсі «Rudaga New Star 2026».
«Щирі вітання Софії, вихованці Народного художнього вокального колективу «До-Мі-Соль-ка», з високою нагородою. Бажаємо подальших творчих перемог та безмежного натхнення. Дякуємо, що з гордістю представляєш славне козацьке місто Конотоп через пісню й свій талант у Юрмалі (Латвія)», – звернулися до дівчини в Управлінні освіти Конотопської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
20:38
17 червня
ТОП новини