• Головна
  • Володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв стала конотопка
17:23, 22 червня

Володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв стала конотопка

Володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв стала конотопка, фото-1

Софія Близнюкова – здобула Гран-прі на міжнародному конкурсі «Rudaga New Star 2026».

«Щирі вітання Софії, вихованці Народного художнього вокального колективу «До-Мі-Соль-ка», з високою нагородою. Бажаємо подальших творчих перемог та безмежного натхнення. Дякуємо, що з гордістю представляєш славне козацьке місто Конотоп через пісню й свій талант у Юрмалі (Латвія)», – звернулися до дівчини в Управлінні освіти Конотопської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://konotop.in.ua
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити