
16:12, 18 травня
На обласних змаганнях зі спортивного туризму «срібло» здобули конотопці

Команди Конотопського центру науково-технічної творчості «Юніори та юніорки» та «Дорослі» вибороли ІІ місце на чемпіонаті Сумської області зі спортивного (пішохідного) туризму.
Про це інформує Управління освіти Конотопської міської ради.
Чемпіонат проводився у місті Суми на дистанціях ІІІ класу відповідно до Правил. Програма змагань складалася з дистанції «Крос-похід» за системою «ралі».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:02
12 червня
13:01
12 червня
07:01
12 червня
21:43
10 червня