
09:10, 15 травня
На Чемпіонаті Європи U17 у Болгарії в 5-ку кращих спортсменів увійшов конотопець

Конотопець Олександр Венець виборов 5 місце у фіналі чемпіонату Європи U17, який триває в місті Самоков (Болгарія).
«Боротьба за бронзову нагороду континентальної першості відбулася 12 травня. У напруженому поєдинку наш спортсмен у конкурентній боротьбі поступився суперникам з інших країн. Водночас віримо та впевнені, що попереду — нові перемоги, а вихованці Конотопської ДЮСШ ще не раз гідно представлять Україну на міжнародній арені», – розповіли у Конотопській міській раді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:02
12 червня
13:01
12 червня
07:01
12 червня
21:43
10 червня