• Головна
  • До Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України долучилися школярі з Конотопщини
13:11, Вчора

До Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України долучилися школярі з Конотопщини

До Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України долучилися школярі з Конотопщини , фото-1

Учні Бочечківської школи долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України, який був організований Освітнім центром Верховної Ради України.

До Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України долучилися школярі з Конотопщини , фото-2

Під час заходу учні поглибили знання про історію об’єднання українських земель, значення соборності та єдності українського народу. Особливу зацікавленість викликала пізнавальна вікторина, у якій школярі із задоволенням взяли участь, продемонструвавши ерудицію, активність і командний дух.

Такі освітні ініціативи сприяють формуванню національної свідомості, патріотичних цінностей та усвідомленню того, що сила України — в єдності, наголосили в навчальному закладі.

До Всеукраїнського онлайн-уроку, присвяченого Дню Соборності України долучилися школярі з Конотопщини , фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити