• Головна
  • Інсульт: основні симптоми та перша допомога
Новини компаній
14:56, 11 червня

Інсульт: основні симптоми та перша допомога

Новини компаній

Такий лікар, як невролог Хмельницький, однозначно буде стверджувати про те, що інсульт представляє собою досить складне та серйозне порушення, при якому погіршується процес нормального кровопостачання мозку. Це призводить до того, що до нервових клітин не поступає необхідна кількість кисню, що негативним чином буде відображатися на всіх системах людського організму. При перших підозрах на інсульт обов’язково необхідно до такого спеціаліста, як невропатолог Хмельницький Ультрадіагностика записатись для отримання детальної консультації.

Основні симптоми, які вказують на появу інсульту

За рахунок того, що всі лікарі неврологи у Хмельницькому вважають інсульт досить складною патологією, кожна людина повинна знати основні симптоми, на які варто звернути увагу, щоб не пропустити захворювання. До них можна віднести наступні:

  • судоми;

  • відчуття нудоти та можливе блювання;

  • суттєва девіація язика;

  • куточки рота зміщуються до низу;

  • оніміння та відчуття слабкості в одній кінцівці;

  • відчуття слабкості та оніміння у кінцівках, які знаходяться по одну сторону;

  • запаморочення та головний біль;

  • порушення свідомості.

Кожний із перерахованих вище симптомів може вказувати на те, що людина стикнулася з таким серйозним захворюванням, як інсульт. У цьому випадку варто виконати МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика та звернутися за допомогою до висококваліфікованого невролога.

Основні рекомендації стосовно допомоги при інсульті

Якщо є підозри на те, що у близької людини або знайомого інсульт, варто одразу же спробувати викликати швидку допомогу. У тому випадку, якщо спостерігається те, що людина досить тяжко дихає, варто спробувати зняти з неї тісний одяг. Якщо ж видно, що людина не дихає, варто зробити штучне дихання одразу, не чекаючи медичної допомоги.

Людину потрібно помістити на бік та зробити так, щоб її голова була трішки піднята догори. Якщо ж у людини виникло блювання, потрібно їй допомогти та зробити так, щоб вона не захлинулася. Якщо ж на вулиці або у приміщенні фіксується досить низка температура, потрібно накрити людину чимось теплим. Не варто пробувати переміщати її з одного місця на інше, адже це може суттєво нашкодити. При бажанні отримати більшу кількість інформації стосовно такого захворювання як інсульт, за допомогою варто звернутися до такого спеціаліста, як невролог, ціна у Хмельницькому на якого буде доступною для кожного потенційного клієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...