![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
20:05, 31 травня
На Міжнародному фестивалі відзначена конотопська “Мрія”
![На Міжнародному фестивалі відзначена конотопська “Мрія” , фото-1 На Міжнародному фестивалі відзначена конотопська “Мрія” , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 13 по 18 травня відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв “MADRID STARS”, проєкт Україна – Іспанія.
У ньому взяв участь і Народний художній хореографічний колектив «Мрія» (керівники Юрченко Ганна та Байло Анна). В номінації “Хореографія” колектив з нашої громади виборов Гран-прі, диплом лауреата І премії та диплом лауреата ІІ премії.
“Щиро радіємо за колектив та бажаємо оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів та перемог!”, – зазначили у Конотопському ЦДЮТ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...