• Головна
  • На тренінг в рамках проєкту «Школа адвокації: Північ» запросили конотопську молодь
19:37, 27 травня

На тренінг в рамках проєкту «Школа адвокації: Північ» запросили конотопську молодь

На тренінг в рамках проєкту «Школа адвокації: Північ» запросили конотопську молодь, фото-1

25 – 26 травня в Молодіжному просторі відбувся тренінг в рамках проєкту: «Школа адвокації: Північ», інформує Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

До тренінгу долучилися представники молодіжної ради, органів учнівського та студентського самоврядування навчальних закладів нашого міста, які змогли покращити навички з планування та ведення адвокаційних кампаній, підготовки звернень до органів влади та проєктів рішень місцевої ради.

Тренінг в рамках проєкту: «Школа адвокації: Північ» провели представники ГО «Покоління Ю» – спільнота випускників програм стажування в органах влади, що об’єднались задля підвищення обізнаності молоді та залучення її до формування політик на локальному та національному рівнях.

Мета ГО «Покоління Ю» – підтримати вразливу молодь деокупованих та деблокованих громад в умовах триваючої війни шляхом розвитку громадянської освіти та посилення її участі в громадському житті.

Дводенний тренінг охопив такі теми, як: Лідерство та інструменти участі молоді в управлінні громадою; Адвокація інтересів молоді. Як спланувати кампанію?; Комунікації: як просувати ініціативи в соціальних мережах; Реєстрація та адміністрування організацій громадянського суспільства; Фандрейзинг: шукаємо ресурси для реалізації молодіжних ініціатив; Юридичні комунікації. Воркшоп з взаємодії з органами влади; Моделювання засідання місцевої ради.

Молодь отримала сертифікати, які засвідчують, що всі учасники тренінгу взяли участь у молодіжному проєкті «Школа адвокації», загальним обсягом 12 годин.

Даний проект впроваджується у співпраці з Українською Асоціацією Молодіжних Рад й Українською асоціацією студентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...