• Головна
  • Голова Державного агентства водних ресурсів України відвідав Сумщину
08:35, 27 травня

Голова Державного агентства водних ресурсів України відвідав Сумщину

Голова Державного агентства водних ресурсів України відвідав Сумщину, фото-1

Начальник Сумської військової адміністрації Володимир АРТЮХ та голова Державного агентства водних ресурсів України Михайло ЯНЧУК під час робочої зустрічі обговорили ряд важливих питань, пов’язаних зі станом та проблематикою водних ресурсів у Сумській області. Про це повідомляють в ОВА.

Зокрема, під час зустрічі йшлося про необхідність фінансування ремонту очисних споруд, в тому числі й залучення коштів міжнародних донорів на ці проєкти.

«Такі проєкти є дороговартісними і область самостійно не в змозі вирішити це питання. Нам необхідна підтримка держави, в тому числі щодо залучення міжнародної фінансової допомоги», – говорив Володимир Артюх.

Також учасники зустрічі обговорили стан гідротехнічних споруд області на річках. Очільник області повідомив, що нині потребують капітального ремонту 14 шлюзів регуляторів на на 4 річках області: Клевень, Торговиця, Івотка, Реть, які перебувають на балансі Офісу водних ресурсів у Сумській області. 10 з них в незадовільному стані. І необхідно спільно вирішити проблему з фінансуванням цих робіт.

Окремою темою розмови стало питання щодо підготовки спеціалістів органів місцевого самоврядування з точки зору ефективного управління водними ресурсами.

Михайло Янчук зазначив, що в цей нелегкий час тільки співпраця усіх органів влади, допомога бізнесу та міжнародних донорів за активної участі наукової спільноти допоможе вирішити усі важливі питання в сфері водних ресурсів Сумщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...