• Головна
  • Онлайн-зустріч з міжнародними експертами відбулась у Конотопі
21:41, 8 травня

Онлайн-зустріч з міжнародними експертами відбулась у Конотопі

Онлайн-зустріч з міжнародними експертами відбулась у Конотопі, фото-1

В Конотопській громаді триває реалізація польсько-українського проєкту «Підтримка державного управління України в реалізації Державної стратегії регіонального розвитку 2021-2027 у сфері розвитку міст та ревіталізації».Про це повідомляє Конотопська міська рада.

В рамках проєкту польські партнери надають свою експертну допомогу та організовують ряд фахових навчань з представниками Конотопської влади у розробці програми комплексного відновлення. До програми будуть включені основні проєкти, спрямовані на розбудову громади, які можна вигідно представити для залучення у подальшому інвестиційної підтримки на їх реалізацію.

Під час онлайн – зустрічі 7 травня Конотопу запропоновано визначити кілька найбільш масштабних та вигідних для громади проєктів за напрямками соціального, культурного, молодіжного розвитку, у сфері архітектури і містобудування, житлово-комунального господарства, використання зеленої енергії тощо. Для реалізації цих проєктів в програмі комплексного відновлення необхідно створити візуалізацію та короткий опис кожного проєкту з метою представлення під час наступних зустрічей.

Як зазначила під час онлайн-спілкування з польськими представниками заступниця начальника управління економіки Конотопської міської ради О.Коваленко, – Конотоп готовий до продуктивної співпраці.

Станом на сьогодні вже проведено ряд успішних практичних навчань для написання програми комплексного відновлення громади. Зараз конотопським фахівцям необхідно більш ретельно переглянути свої проєкти і запропонувати на розгляд експертів найбільш цікаві і вигідні для громади.

Попереду кропітка робота, протягом травня-червня онлайн- навчання, виїзні навчання для конотопських фахівців у Варшаві.

«Сподіваємось, що досвід, набутий у співпраці з польськими партнерами, буде корисним для майбутнього європейського розвитку Конотопської громади», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...