14:53, 5 квітня
Правилам мінної безпеки навчають дітей конотопські рятувальники
3 квітня в Центрі дитячої-юнацької творчості відбулися заняття з “Мінної безпеки” за участю працівників Конотопського районного управління Головного управління ДСНС України у Сумській області.
Дітям та працівникам закладу рятувальники розповіли про вибухонебезпечні предмети, обговорити основні види небезпек та навчили візуально розрізняти потенційно небезпечні предмети, згадали основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...