• Головна
  • Срібними призерами Чемпіонату Сумщини з хокею 2024 року стали конотопці
19:11, 12 лютого

Срібними призерами Чемпіонату Сумщини з хокею 2024 року стали конотопці

Срібними призерами Чемпіонату Сумщини з хокею 2024 року стали конотопці , фото-1

11 лютого в Сумах на майданчику зі штучним льодом відбулися фінальні ігри чемпіонату Сумської області. За звання Чемпіонів боролися одвічні спортивні суперники ХК «ШОСТКА» та ХК «КОНОТОП», зазначає Конотопська міська рада.

Рахунок у грі відкрив самий молодий гравець «Шостки» Назар Батеха. Згодом ще дві шайби були у воротах конотопців – перший період «3:0».

У другому періоді команди поповнили свої рахунки двома шайбами. Другий період закінчився перемогою шосткінців та рахунком «5:2»

У третьому періоді ХК «Шостка» зайняла глуху оборону, яку ХК «Конотоп» подолати не зміг.

З результатом «5:2» звання Чемпіонів області вибороли шосткинці. Конотопці ж стали срібними призерами Чемпіонату Сумщини з хокею 2024 року. Бронза – у ХК «Суми».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію