![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:07, 7 лютого
«Золото» та «бронзу» на зимовій гімназіаді України з лижних гонок виборола конотопська спортсменка
![«Золото» та «бронзу» на зимовій гімназіаді України з лижни..., фото-1 «Золото» та «бронзу» на зимовій гімназіаді України з лижних гонок виборола конотопська спортсменка, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями у Львівській області завершилася VІ зимова Гімназіада України з лижних гонок. Збірна команда Сумської області стала Чемпіоном змагань. В її складі – конотопська спортсменка – Ангеліна ЦИБКО, повідомляє Конотопська міська рада.
Учениця ліцею № 10 та вихованка Конотопської ДЮСШ виборола золоту медаль у спринтерський гонці, а у гонці класичним стилем – лижниця посіла третю сходинку п’єдесталу (тренери Ніна Савоченко та Лариса Медведєва).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...