![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 17 січня
Заняття з арт-терапії провели для дітей у Конотопі
![Заняття з арт-терапії провели для дітей у Конотопі , фото-1 Заняття з арт-терапії провели для дітей у Конотопі , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 січня, в Дитячому просторі Центру підтримки ВПО було проведено заняття з арт-терапії для дітей Конотопської громади. Психологині Гуманітарної організації “Проліска” допомагали дітям зняти психосоматичну напругу, а також розвивати креативне мислення та творчі навички.
«Арт-терапія навчає розуміти та виражати почуття. Методи арт-терапії сприяють вирішенню багатьох психологічних запитів: зниження рівня тривожності, агресивності, імпульсивності, гармонізація психічного стану та навіть підвищення рівня самооцінки», зазначили Міжрегіональному інституті розвитку громад
Окрім творчої роботи, представниці організації поспілкувалися з дітьми, навчили їх базовим способам самозаспокоєння, таким як методики дихання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...