![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:21, 8 грудня 2023 р.
Акцію «Стань Миколайчиком для ЗСУ» провели ювенальні поліцейські Конотопщини
![Акцію «Стань Миколайчиком для ЗСУ» провели ювенальні поліц..., фото-1 Акцію «Стань Миколайчиком для ЗСУ» провели ювенальні поліцейські Конотопщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора в Україні відзначали не лише свято Миколая, а й день Збройних сил України. Саме тому поліцейська запропонувала дітям, які вимушено переїхали з небезпечних районів, виготовити солодощі, які в подальшому передадуть військовим. І таким чином привітати захисників та подарувати святковий настрій.
Дітки з захопленням та натхненням розмальовували імбирні пряники і прикрашали їстівні ялинки намистинами. Малеча вклала всю свою вдячність та любов в солодкі шедеври.
Самі художники теж не залишились без смаколиків, поліцейська привітала дітей з Днем Святого Миколая та подарувала невеличкі презенти.
Яскраві пряники інспекторка передала військовослужбовцям, висловила побажання і вдячність від діток та всього колективу Конотопського районного відділу поліції за їх мужність та сміливість у захисті України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...