![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:45, 6 грудня 2023 р.
Благодійний виставковий проєкт «З творчістю в душі і вірою у Перемогу!» відкрито у Конотопі
![Благодійний виставковий проєкт «З творчістю в душі і вірою..., фото-1 Благодійний виставковий проєкт «З творчістю в душі і вірою у Перемогу!» відкрито у Конотопі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
4 грудня у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», напередодні відзначення Дня Збройних сил України та Дня Святого Миколая, відбулося відкриття благодійного виставкового проєкту «З творчістю в душі і вірою у Перемогу!», на якому представлені авторські роботи майстрів громадської організації «Майстри Конотопа», народного майстра України Петра Нечипоренка та майстрині з вишивки бісером Елеонори Янової.
«Представлений виставковий проєкт – благодійний, а отже кожен бажаючий має можливість долучитися до збору коштів на потреби наших Героїв. Адже День Святого Миколая – це про чарівність, доброту…», – зазначили організатори.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...