![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:42, 29 листопада 2023 р.
Реалізація проєкту у сфері енергоефективності триває у Конотопському ліцеї №1
![Реалізація проєкту у сфері енергоефективності триває у Кон..., фото-1 Реалізація проєкту у сфері енергоефективності триває у Конотопському ліцеї №1, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Конотопському ліцеї №1 продовжується впровадження заходів демонстраційного проєкту «Енергоефективна санація системи опалення будівлі Конотопської гімназії». Що фінансується за рахунок гранту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Як повідомили в управлінні економіки Конотопської міської ради на даний час, вже змонтовано індивідуальний тепловий пункт, облаштовано майданчик та встановлено сонячну електростанцію, тривають роботи з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення у першому блоці будівлі.
Даний проєкт спрямований на зменшення споживання теплової та електричної енергії будівлею, а також забезпечить енергонезалежність закладу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...