• Головна
  • Щорічна науково-практична конференція «Конотопські читання-ХIV» відбулась у онлайн форматі
14:54, 17 листопада

Щорічна науково-практична конференція «Конотопські читання-ХIV» відбулась у онлайн форматі

Щорічна науково-практична конференція «Конотопські читання-ХIV» відбулась у онлайн форматі, фото-1

16 листопада на базі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського у онлайн форматі відбулася чергова щорічна науково-практична конференція «Конотопські читання-ХIV». Цього року вона об’єднала науковців з Києва, Сум, Глухова, Кролевця, Ніжина, Чигирина, Тростянця, Батурина, Путивля та ін.

ХІV-й випуск збірника наукових праць «Конотопські читання» висвітлює історію Конотопщини та Лівобережної України. Значне місце в збірнику займають доповіді, присвячені видатним особам України. Всього в науковому збірнику представлено 43 роботи, написаних 46 авторами.

«Як і в попередніх збірниках наукових праць Конотопського міського краєзнавчого музею, пропоновані статті відображають результати наукової роботи науковців з різних музеїв та заповідників України, докторів наук, кандидатів наук, викладачів, аспірантів, краєзнавців. Неухильно зростає рівень робіт і приємно відзначити, що відкриваються нові факти з історії Конотопщини та Лівобережної України. Освітлені раніше невідомі факти узагальнюють досвід наукової та краєзнавчої роботи дослідників», -зазначили організатори конференції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...