![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:58, 29 вересня 2023 р.
Винахідливого злодія викрили у Конотопі поліцейські
![Винахідливого злодія викрили у Конотопі поліцейські, фото-1 Винахідливого злодія викрили у Конотопі поліцейські, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції звернувся місцевий мешканець і повідомив про те, що протягом двох місяців з його банківської карти зникають гроші. Потерпілий зазначив, що у даних злочинах він підозрює свого колегу, адже просив останнього встановити банківській за стосунок, у зв’язку з чим він може знати пароль для входу.
У ході оперативних заходів поліцейські встановили причетність 32-річного конотопчанина до викрадення грошових коштів.
Як з’ясувалось, зловмисник працював на одному підприємстві з потерпілим, і достовірно знав, що останній залишає телефон в підсобці. Тож користувався слушним моментом, здійснював несанкціонований вхід в мобільний банкінг та переказував кошти товариша на рахунки своїх знайомих.
У ході слідства працівники поліції встановили 16 несанкціонованих переказів на загальну суму 36 000 грн.
Наразі слідчі вже повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 1 та ч. 2 ст. 361 КК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...