• Головна
  • В чому перевага виготовлення бамперів для авто з синтетики або алюмінію
Новини компаній
11:46, 12 вересня 2023 р.

В чому перевага виготовлення бамперів для авто з синтетики або алюмінію

Новини компаній

Головне завдання бампера в легковому і вантажному автомобілі – фізичний захист зовнішньої поверхні кузова авто від механічних ударів. Саме бампер поглинає енергію удару під час ДТП. Поверхня бампера має розподілити енергію удару на своїй поверхні, щоб захистити двигун та інші важливі деталі від пошкоджень. Та найголовніше – захистити водія і пасажирів від негативних наслідків. Бампери, стійкі до механічних пошкоджень, ефективні для поглинання енергії під час зіткнення пропонує придбати інтернет-магазин Bex Space. Також на сторінці https://bex-space.com/ можна замовити і купити інші запасні частини і вузли та елементи авто у зібраному вигляді, для швидкого відновлення автотранспорту марок Citroen, Mercedes, BMW, Toyota, Hyundai та інших.

В чому перевага виготовлення бамперів для авто з синтетики або алюмінію, фото-1

Які раніше використовували бампери і чому їх замінили?

Перший і найсильніший удар під час зіткнення з іншим авто чи елементом дорожньої інфраструктури саме бампер. Тому конструктори авто раніше вважали за потрібне виготовити бампер із найміцнішого металу чи сплавів металів. Однак такий підхід має свої мінуси. Насамперед тому, що чим міцніший бампер, тим більше ризик, що він не розподілить енергію, а лише сконцентрує точку удару, створить додаткові ризики для людей, що у салоні авто. Саме тому коли з'явилися ефективні і недорогі синтетичні матеріали, бампери почали виготовляти саме з них.

Інноваційні розробки дозволяють сполучити міцність і водночас надати цьому елементу кузова властивості, що допомагають отримати максимальну безпеку як елементам авто, так і пасажирам, водієві.

З чого виготовляють бампери для авто

Бампери для автомобілів виготовляють з різних синтетичних матеріалів, які мають унікальні властивості:

  • добре поглинають енергію удару;
  • можуть відновити свою геометрію;
  • є легкими;
  • недорогими за вартістю;
  • пропонують якісний естетичний вигляд авто – стильний дизайн передньої частини автомобіля;
  • оптимальними за іншими користувацькими характеристиками.

Бампери виготовляють з легкого і міцного полікарбонату. Цей елемент авто можуть виконати зі склопластику або поліпропілену. Придбати всі необхідні для закріплення на кузові авто деталі, зокрема кронштейн кріплення бампера для автомобіля марки Honda можна в онлайн-маркеті за посиланням https://bex-space.com/kronshteyn-krepleniya-perednego-bampera-honda-71161txma00. Також магазин пропонує інші елементи кріплення бампера та всі додаткові і основні деталі які використовуються для утримання конструкції бампера на кузові автомобіля.

За допомогою технології штампування, бампери виготовляють з алюмінію або сталі. Така конструкція має бути одночасно міцною та достатньо пружною, щоб виконувати функцію пом’якшувала удару, застосовувати властивість пластичності металу.

Які ознаки, що можуть говорити про необхідність заміни бампера

Металеві бампери можна спробувати вирівняти. Проте ця процедура не завжди виправдана, адже повторити вигин метала та відновити його по паспорту жорсткість не вийде. Тому якщо відбулось ДТП, краще демонтувати і встановити новий бампер. Те саме стосується і синтетичних бамперів, які взагалі можуть втратити цілісність і під дією сильного удару розколотися на декілька фрагментів. Купити передній бампер, наприклад відомого бренду Bexauto можна за посиланням https://bex-space.com/peredniy-bamper-bexauto-12g8059039b9. Цей бампер має всі необхідні властивості надійного захисного елемента передньої частини кузова авто.

Ознаками необхідності заміни бампера є:

  • зовнішні пошкодження які є у формі тріщин, подряпин або значних деформацій, що можуть позначитись на ефективності захисту кузова;
  • значні ушкодження які фіксуються на місці закріплення бампера до інших елементів автомобіля, що не дають змогу використовувати його як надійний захисний бар'єр;
  • втрата естетичної привабливості внаслідок тривалої експлуатації та взаємодії з агресивним середовищем, що стосується в основному синтетичних бамперів з різноманітних видів пластику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...