![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:23, 25 вересня 2023 р.
Захід з безпеки для дітей провели правоохоронці на Конотопщині
![Захід з безпеки для дітей провели правоохоронці на Конотоп..., фото-1 Захід з безпеки для дітей провели правоохоронці на Конотопщині , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Інспектор ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції спільно з представником Державної служби з надзвичайних ситуацій розказали дітям правила з особистої безпеки, яких необхідно дотримуватись, аби навчання та дозвілля було безпечним.
Поліцейські та рятувальники провели для вихованців Вирівського навчально-виховного комплексу заняття, на якому розказали дітям про мінну безпеку, як діяти в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, нагадали номери екстрених служб. Також, інспекторка нагадала як необхідно поводитись дітям, коли вони залишаються вдома самі, щоб не допустити травмування.
Після чого, правоохоронці разом з дітьми згадали алгоритм дій у разі оголошення повітряної тривоги. Швидке та спокійне переміщення школярів до укриття є найголовнішою задачею під час небезпеки. Наприкінці заняття всі учасники практично відпрацювали зазначений алгоритм та перемістились до сховища.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...