• Головна
  • З медалями Чемпіонату України з лижних гонок на лижоролерах повернулися конотопські спортсмени
21:59, 20 вересня 2023 р.

З медалями Чемпіонату України з лижних гонок на лижоролерах повернулися конотопські спортсмени, фото-1

13 -17 вересня у селі Яворів,, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах, повідомляє Конотопська міська рада.

Конотопські лижники показали гарні результати. У змаганнях юніорів Денис МУХОТІНОВ (тренер Ніна САВОЧЕНКО) виборов ІІ місце – класичний стиль (10 км), ІІ місце – крос (6 км) та ІІІ місце – вільний стиль (15км)

У змаганнях серед дорослих (спринтерська гонка, класична, вільна) Вікторія ОЛЕХ (тренер Олександр ПУЦКО) виборола три золоті медалі.

Наші спортсмени виступали у складі збірної команди Сумської області, яка у командному заліку стала переможницею Чемпіонату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію