• Головна
  • Над поглибленням співпраці з «Укрнафтою» у економічній та соціальній сферах працюють на Сумщині
19:37, 18 вересня 2023 р.

Над поглибленням співпраці з «Укрнафтою» у економічній та соціальній сферах працюють на Сумщині

Над поглибленням співпраці з «Укрнафтою» у економічній та соціальній сферах працюють на Сумщині, фото-1

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ зустрівся з заступником директора, директором Дирекції з сервісів ПАТ «Укрнафта» Миколою ГОНЧАРЕНКОМ.

У ході зустрічі обговорювались перспективи подальшої співпраці, зокрема, у економічній та соціальній сферах.

Представники «Укрнафти» ознайомились з можливостями області щодо виготовлення обладнання, яке використовується у технологічному процесі підприємств нафтогазовидобувної кампанії.

Також розглядались питання щодо передачі двох між промислових доріг (об’їзна Охтирки) з балансу НГВУ «Охтирканафтогаз» до сфери управління Сумської обласної державної адміністрації, ремонту ряду промислових доріг.

Окрім цього під час зустрічі обговорювались проєкти Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною державною адміністрацією та Публічним акціонерним товариством «Укрнафта», участь кампанії в економічному і соціальному розвитку Сумської області на 2023-2024 роки.

Сторони дійшли згоди у ключових моментах щодо напрямків співпраці.

«Дякую керівництву «Укрнафти» за підтримку та взаєморозуміння. Наша співпраця переходить на новий етап і вже наповнюється практичним змістом. Основна мета – допомога людям, громадам області, розвиток економічного потенціалу Сумщини. Тільки об’єднавшись ми зможемо втіли все заплановане в життя, зробити значно більше для перемоги України», – сказав Володимир Артюх, підсумовуючи зустріч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...