![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
20:36, 9 серпня 2023 р.
Трав’яний чай виготовляють для захисників на Конотопщині
![Трав’яний чай виготовляють для захисників на Конотопщині , фото-1 Трав’яний чай виготовляють для захисників на Конотопщині , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На початку літа комунальним закладом «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради було ініційовано збір сировини для приготування чаю.
Першою на ініціативу відгукнулася Шаповалівська сільська бібліотека-філія. Бібліотекарем Фесенком О.І. та небайдужими жителями с. Шаповалівка дбайливо зібрано і передано різноманіття трав: звіробій, реп’яшок лікарський, меліса лікарська, м’ята перцева.
«Липа, м’ята, різні трав’яні квіти – це все в холодну пору допоможе зігрітися захисникам. Військовим такі чаї мають сподобатися. Не тільки через смак, а й тому що зроблені з любов’ю. Нехай наші захисники будуть здорові! Ми їх чекаємо! Разом – ми сила! Продовжуємо сушити для ЗСУ. Приєднуйтесь, це найменше, чим ми можемо допомогти!», – зазначили у КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...