• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 60 кВт?
Новини компаній
10:10, 18 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 60 кВт?

Новини компаній

Генератор потужністю 60 кВт забезпечує електричною енергію комерційний об'єкт або житловий комплекс значних розмірів. Такої потужності вистачить, щоб запустити у роботу промислове виробниче обладнання, гарантувати постачання електричної енергії в багатоповерховому житловому будинку. Саме тому такі системи користуються популярністю і варто перед їх придбанням уважно вивчити запропоновані опції виробником. Компанія Power Solutions пропонує генератори потужністю 60 кВт з усіма необхідними характеристиками для таких автономних енергетичних систем.

Більше про асортимент онлайн-магазину одного з провідних постачальників генераторної техніки можна дізнатись на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/60-kvt/dizelnyj/ де можна замовити і купити потужний дизель генератор 60 кВт від компанії Power Solutions.

Як вибрати дизель генератор 60 кВт?, фото-1

Також компанія постачає великий асортимент генеруючих електричну енергію пристроїв різної потужності – від побутових, до промислового рівня. Асортимент генераторів можна переглянути на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/.

Ми ж повернемося до основної теми нашої публікації і звернемо увагу на найбільш важливі для користувача характеристики дизельного генератора з потужністю 60 кВт.

Що потрібно для комфортного використання дизельного генератора на 60 кВт?

Генератори такої потужності мають пропонувати своєму користувачеві високий рівень автономності та додаткові можливості. Одна з них є вкрай необхідною і позначається абревіатурою AMF. AMF-керування генератором говорить про те, що він в автоматичному режимі контролює роботу зовнішньої мережі:

  • за наявності падіння напруги, без втручання користувача вмикає генератор і починає заживлювати внутрішню мережу шляхом використання власного ресурсу;
  • якщо у зовнішній мережі з'явиться електрична напруга, генератор здійснить плавний перехід на постачання від магістральної мережі.

Така система є повністю автономною і забезпечить постійний контроль електропостачання для комерційного або житлового об'єкта.

Серед додаткових корисних функцій, які бажано мати генератору такої потужності:

  • ємність паливного бака на 1-2 тис. літрів, що має бути закріплений безпосередньо на рамній конструкції;
  • бажано, щоб генератор мав зовнішній корпус, який виконаний для застосування під час будь-якої погоди;
  • спеціальна конструкція корпусу для зменшення показників шумності під час роботи генератора. 

Для ефективного застосування генератора в зимовий час важлива наявність підігріву антифризу, а також система захисту двигуна щодо температурного перегрівання, аварійного скорочення рівня оливи та надмірної кількості оборотів двигуна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...