• Головна
  • Tissot беззмінний лідер серед чоловічих годинників вже більше 10 років
Новини компаній
09:30, 17 липня

Tissot беззмінний лідер серед чоловічих годинників вже більше 10 років

Новини компаній

Дорогий швейцарський годинник – це елегантний та стильний показник статусності та вишуканого смаку. Годинники ведучих світових брендів клопітливо відпрацьовують всі деталі вибору, а інколи навіть долучаються до ручної роботи, що робить цей аксесуар особливо цінним.

Створення Tissot

Швейцарський бренд Tissot, що є одним з найвідоміших брендів годинників у світі, має багату історію, що почалася ще у 1853 році. Сьогодні дорогі годинники цього бренду можливо купити в Україні на сайті https://vector-d.ua/gent-watches. Шарль-Фелікс Тіссо створив свій бренд в місті Ле-Локль під початковою назвою компанії «Tissot & Fils». Подвійна назва зумовлена співпрацею власника компанії зі своїм сином. Молодий бренд швидко завоював велику кількість шанувальників, адже майстри виготовляли його власними руками. Тонка та вишукана ручна робота склала ключову репутацію бренда.

Розвиток бренду

Починаючи з XIX століття Tissot почали впроваджувати актуальні на той час передові технології виготовлення годинників та різноманітні інновації. Дизайнери багато експериментували для досягнення неймовірних результатів – у 1858 році компанія офіційно стала першим виробником кишенькових годинників з двома часовими зонами у світі. Першу жіночу колекцію дизайнери представили тільки у 1910 році. Далі історія бренду пов’язана з його подальшою співпрацею з іншими виробниками – так на початку 1930-х років власники Tissot об’єдналися зі своїм конкурентом Omega, внаслідок чого вони створили спільну групу під назвою Societe Suisse pour I’Industrie Horlogere (SSIH). Метою цього об’єднання було поєднання своїх ресурсів для того, щоб вийти на передове годинникове виробництво та стати першою компанією у світі. Спільними зусиллями виробникам вдалося зміцнити годинникову промисловість у всьому світі, створити велику спільну інфраструктуру. Родзинкою спілки стало використання передових технологій у процесі створення виробництва, які завжди поспівали вчасно задовольнити потреби споживачів, як і залишається досі.

Унікальні моделі Tissot

Моделей годинників Tissot нараховується дуже багато з моменту створення бренду. Проте є декілька культових моделей, які стали обличчям бренду та його візитною карткою:

  • Tissot Navigator – модель, що була розроблена спеціально для використання пілотами. Рік її створення – 1951, а особливість полягає у вбудованій функції обчислення міжнародного часу.
  • Tissot Antimagnetique – модель, якій вже майже століття, була випущена у 1930-х роках. Особливістю цього годинника є точність спрацювання у середовищах з високомагнітними властивостями.
  • Tissot T-Touch – серія годинників, яка була випущена у 2000 році. Одна з перших моделей у світі з сенсорними навігаціями.   
  • Tissot Heritage – модель, перший екземпляр якої датується 1936 роком, має аристократичний дизайн завдяки своєму овальному корпусу і деталям в стилі ретро. Ця модель була випущена в дуже лімітованому обсязі, тому сьогодні колекціонери, які мають змогу перепродати її, ставлять за цю модель надзвичайно високу ціну.
  • Tissot Wood Watch – унікальність моделі полягає у дерев’яному корпусі, який ще не зустрічався раніше серед годинників Tissot. Цей рідкісний екземпляр виконаний з механічною системою циферблату.
  • Tissot Chemin des Tourelles – унікальна модель завдяки своїй назві. Chemin des Tourelles – вулиця у Швейцарії, на якій розташований головний офіс компанії. Цей годинник має круглий корпус та виконаний у класичному стилі з дорогими деталями, також представлений у різноманітті варіантів дизайну циферблату.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...