• Головна
  • Вже з новими цінами отримають платіжки за воду і каналізацію конотопчани у липні
19:20, 30 червня 2023 р.

Вже з новими цінами отримають платіжки за воду і каналізацію конотопчани у липні

Вже з новими цінами отримають платіжки за воду і каналізацію конотопчани у липні , фото-1

Рішенням Виконавчого комітету Конотопської міської ради від 26.05.2023р. № 126 «Про встановлення Комунальному підприємству виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» встановлено нові тарифи на послуги КП ВУВКГ, а саме:

– централізоване водопостачання – 23,88грн. за 1м. куб;

– централізоване водовідведення – 29,70грн. за 1м. куб.

Тарифи вводяться в дію з 01.06.2023року, тобто, в липні платіжки за воду і каналізацію вже прийдуть з новими цінами за спожитий в червні об’єм послуг.

«Ініціатором зміни тарифів є ВОДОКАНАЛ, оскільки підприємство має забезпечувати власну спроможність підтримувати виробничу діяльність на достатньому рівні, а це потребує відповідного фінансового забезпечення. Оскільки фактично єдиним джерелом фінансування роботи підприємства є надходження оплат від споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, тариф на послуги має бути економічно обґрунтованим і покривати всі витрати підприємства на забезпечення господарської діяльності, в разі ж не відповідності діючого тарифу реальній собівартості, це неминуче веде до збитковості підприємства. МИ РОЗУМІЄМО ВАШУ НЕЗГОДУ З ЧЕРГОВИМ ЗДОРОЖЧАННЯМ, ОДНАК ІНШОГО ВИХОДУ НАРАЗІ ВЖЕ НЕ ВІДНАЙШЛОСЬ», – зазначили на підприємстві.

Також у водоканалі додають, що наразі підвищення тарифів на послуги водоканалів визнано обґрунтованим та необхідним заходом на державному рівні і їх перегляд та впровадження вже відбувається по всій Україні.

Останній раз тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП ВУВКГ на підставі поданих підприємством розрахунків затверджувались у 2021 році, і в подальшому відбувалось лише коригування у зв’язку зі зміни основних показників, зокрема коригування здійснювалось і в бік зменшення, коли була така можливість.

«Здорожчання тарифу прямо пов’язано з його перерахунком відповідно до реальних показників реалізації послуг, підвищення в деякій мірі вартості сировини і матеріалів та послуг сторонніх підприємств, необхідних для виробництва, а також збільшення розміру податків, що сплачує підприємство, зокрема зміни бази оподаткування для рентної плати та значне підвищення ставок екологічного податку», – додали на підприємстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...