• Головна
  • Які проблеми вирішує встановлення сонячних панелей
Новини компаній
17:18, 13 червня 2023 р.

Які проблеми вирішує встановлення сонячних панелей

Новини компаній

Для забезпечення безперебійного електропостачання в разі відключення електроенергії або аварійних ситуацій потрібні системи резервного живлення. Особливо необхідні вони в лікарнях, центрах обробки даних та аеропортах, де навіть короткочасні збої у мережі можуть мати серйозні наслідки. Установка сонячних батарей, ціна якої залежить від багатьох факторів, знадобиться підприємствам, де перебої в електропостачанні можуть стати причиною фінансових втрат та пошкодження обладнання. Також це надійне джерело електроенергії для віддалених місць або територій з ненадійними електромережами. 

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних елементів, які перетворюють сонячне світло в електроенергію постійного струму. Для перетворення її в енергію змінного струму, яку можна використовувати в будинках і на підприємствах, потрібні інвертори. Збільшення напругу змінного струму для передачі на великі відстані забезпечують трансформатори. Система контролю контролює продуктивність установки та забезпечує її ефективну роботу.

Завдяки установці сонячних панелей в приватному будинку можна значно зменшити рахунки за електроенергію, оскільки обладнання працює на енергії сонця, яка є безкоштовною. СЕС вимагають мінімального обслуговування, що робить їх економічно вигідною інвестицією в довгостроковій перспективі. 

Особливості монтажу сонячних панелей

Генерація енергії залежить від багатьох факторів. Тому під час установки сонячних панелей необхідно враховувати деякі моменти: 

  • Особливості місцевості. Місце не повинне бути затінене високими деревами, спорудами чи парканами. Також варто передбачити їх появу у майбутньому, оскільки це перешкодить потраплянню сонячного проміння на модулі.

  • Рівень інсоляції. Чим вищий показник кількості сонячної радіації, тим кращі можливості станції. Щоб досягти потрібного результату, в різних регіонах знадобиться різна кількість батарей.  

  • Орієнтація конструкції. Найкраще, якщо модулі орієнтовані на південь, хоча це не завжди можливо, якщо обладнання розміщене на даху. При монтажі наземної конструкції досвідчені фахівці легко підберуть правильний напрямок.

  • Кут нахилу. Оптимальний показник 35-45°, що дозволяє досягти найкращого результату.

Перед встановленням сонячних панелей важливо визначитися з потужністю конструкції. Для будинків невеликого розміру достатньо 5-10 кВт. Якщо планується отримання додаткового доходу за "зеленим" тарифом, підійде варіант до 30 кВт. 

GzB5Q9eln5CpKtEDVLznwoeOoT_REQf1tPZsxgFTf7iV8DqtawbmvozJxobf360V2i8i5-UF1za9770ooiu6TYoM6uMVcTP0FNRNC8BB-aHIg4wubecTdcfBJNs7-kf2B_do-_iVwtdpsKmi2DdsS78

Установка сонячних панелей:  ціна та тривалість робіт

Встановлення сонячних батарей зазвичай займає від одного до чотирьох днів, залежно від розміру та складності системи. На час встановлення впливають такі фактори, як кількість панелей, тип даху та місце установки. 

Якщо дах орієнтований на південь і має правильний нахил, немає затінень, то труднощі під час роботи не виникають. Але часто доводиться додатково займатися обрізанням дерев, щоб усунути тіні, на що витрачається час. Важливо найняти кваліфікованих та досвідчених монтажників, щоб забезпечити правильну та ефективну установку. В такому випадку для монтажу дахової станції знадобиться 2-3 дні. При наземній установці сонячних панелей найбільше часу займає зведення конструкції, облаштування фундаменту. На виконання усіх робіт потрібно 3-4 дні.

Вартість установки сонячних батарей визначається кількома факторами:

  • розмір системи;

  • тип батарей, що використовуються;

  • складність процесу монтажу;

  • розташування місця встановлення.

Також може вплинути на кінцеву ціну будь-яка необхідна модернізація системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...