• Головна
  • Теплиці зі стільникового полікарбонату: у чому ж ховається популярність конструкцій та кому саме довірити їх виготовлення і монтаж?
Новини компаній
12:58, 23 травня 2023 р.

Теплиці зі стільникового полікарбонату: у чому ж ховається популярність конструкцій та кому саме довірити їх виготовлення і монтаж?

Новини компаній

Впродовж останніх років завдяки появі інноваційних матеріалів і розвитку технологій в сфері будівництва всім доступними стали нові типи теплиць. Незалежно від того, людина являється аматором чи ж досвідченим садівником, рішення можна знайти для кожного. Якщо раніше багато хто полюбляв скляні теплиці або теплиці під плівку, в наш час практична більшість садівників вважає за необхідне все ж купить теплицю Конотоп із такого інноваційного матеріалу як високоякісний стільниковий полікарбонат.

Цей матеріал можна без заперечень вважати прекрасною альтернативою склу, яке раніше дуже часто використовувалося з метою облаштування теплиць та відповідно найкращою альтернативою різноманітним плівкам.

Теплиці зі стільникового полікарбонату: у чому ж ховається популярність конструкцій та кому саме довірити їх виготовлення і монтаж?, фото-1

Які вагомі переваги є у полікарбонату? Про що саме варто пам'ятати?

Полікарбонат станом на сьогодні прийнято вважати одним із найпоширеніших матеріалів, які дуже часто використовуються в побутових та комерційних теплицях. Це й не дивно, особливо якщо згадати про всі його численні вагомі переваги. Зокрема серед плюсів цього матеріалу в якості обшивки для теплиць, спеціалісти та задоволені користувачі виділяють:

  • Світлорозсіювання. Згаданий матеріал на відміну від скла набагато краще розсіює світло. Це відмінно позначиться на процесі росту, адже кожне окреме насадження буде рівномірно отримувати необхідне для нього світло.
  • Полікарбонат чудово зберігає тепло всередині конструкцій. На відміну від нього скло дуже швидко нагрівається і так само швидко охолоджується, тому ні про яке збереження тепла тут мова не йде. 
  • Полікарбонат довговічний та міцний матеріал. Його майже не можна розбити. А ще він витримує суттєві навантаження снігові та вітрові і зможе без будь-яких проблем та без помітних пошкоджень протистояти ударам.
  • Насправді на якісний полікарбонат діє гарантія до 10-ти років і більше.
  • Більшість різновидів полікарбонату майже не вимагають абсолютно ніякого обслуговування. Цього не можна сказати про скло, яке та і справа постійно потіє й потребує регулярного чищення.
  • Листи полікарбонату легко монтуються і ремонтуються.
  • Полікарбонат набагато легший за своєю вагою від скла. Тому його без проблем перевозять, набагато простіше встановлюють та обробляють. Монтаж цього матеріалу на теплицю проходить без труднощів, особливо якщо роботу проводить спеціаліст з досвідом роботи, який поводиться з ним правильно.
Теплиці зі стільникового полікарбонату: у чому ж ховається популярність конструкцій та кому саме довірити їх виготовлення і монтаж?, фото-2

Для того щоб цей матеріал якомога довшим чином слугував своєму власнику, він обов'язково потрібен бути вірним чином герметизований із того чи іншого відрізаного краю. В іншому випадку в порожнечі матеріалу можуть потрапити волога та комахи з цвіллю.

Кому довіряти виготовлення теплиць?

Якщо ви маєте на меті отримати найкращу у своєму роді теплицю із полікарбонату https://novateplica.com.ua/teplitsy-iz-polikarbonata/ за доступною ціною, тоді радимо обов'язково звернутися за допомогою до спеціалістів своєї справи, які мають досвід з виготовлення та встановлення теплиць та будуть готові допомогти і вам. Зокрема ви при першій необхідності завжди та без будь-яких вагань зможете звернутися до Леоніда Марковича, в компанію «Нова Теплиця» та отримати професійну допомогу.

Річ у тім, що згадана компанія – великі професіонали своєї справи, які мають неабиякий досвід у виготовленні різноманітних теплиць. В якості матеріалу обшивки спеціалісти «Нової Теплиці» використовують не лише полікарбонат, а й якісну та надійну плівку на теплицю https://novateplica.com.ua/tepliczy-pod-plyonku/ плівку-термос та додатково будуть готові запропонувати всім охочим комбіновані теплиці. Попри те, якої саме ширини з висотою та довжиною і формою теплиці вам потрібні, звернувшись в компанію «Нова Теплиця», ви гарантовано отримаєте найкращий із можливих результат.

До речі, всім своїм клієнтам беззаперечний український король теплиць Леонід Маркович залюбки готовий запропонувати найвищий асортимент дачних, фермерських та промислових теплиць. Ну і звісно також є можливість їх індивідуального виготовлення. Тому при першій необхідності обов'язково звертайтеся. Усю контактну інформацію для швидкого зв'язку шукайте на офіційному інтернет-сайті компанії «Нова Теплиця» у розділі «Контакти». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...