![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:14, 8 травня 2023 р.
«Хоробрий Уїк-енд» пройшов у Конотопі
![«Хоробрий Уїк-енд» пройшов у Конотопі, фото-1 «Хоробрий Уїк-енд» пройшов у Конотопі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 травня на центральній площі Миру пройшов проект “Розробка інструментів арт-терапії для соціальної адаптації дітей воїнів «Хоробрий Уїк-енд», інформують у відділі Культури.
Проєкт реалізований Громадською організацією “Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області» у партнерстві з комунальним закладом Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв за підтримки Українського ветеранського фонду, та відділом культури і туризму Конотопської міської ради.
Для дітей були облаштовані різноманітні локації: майстер-класи, танцювальні флешмоби, алея казок у вигляді ростових ляльок тощо.
«Все це було створено заради соціальної реабілітації дітей ветеранів та загиблих Героїв засобами залучення їх до творчого самовираження», – зазначили організатори.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...