![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:08, 24 квітня 2023 р.
Прибрати території навколо своїх крамниць і офісів закликають підприємців Конотопщини
![Прибрати території навколо своїх крамниць і офісів заклика..., фото-1 Прибрати території навколо своїх крамниць і офісів закликають підприємців Конотопщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відділ підприємництва звертається з проханням до всіх підприємців міста долучитися до проведення робіт по благоустрою та впорядкуванню прилеглих до закладів територій. Зокрема встановити урни та привести в належний стан квітники.
«Давайте зробимо все, щоб наше місто було комфортним для проживання. Благоустрій – це наша спільна справа, яка потребує постійної уваги», – йдеться у дописі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...