• Головна
  • Реалізація проєкту підтримки місцевого бізнесу розпочинається у Конотопі
13:46, 7 квітня 2023 р.

Реалізація проєкту підтримки місцевого бізнесу розпочинається у Конотопі

Реалізація проєкту підтримки місцевого бізнесу розпочинається у Конотопі, фото-1

Про це інформує Конотопська міська рада.

5 квітня в малій залі Конотопської міської ради відбулась установча зустріч з представниками бізнесу у різних сферах діяльності щодо впровадження проєкту «Бізнес-акселератор,як дієвий інструмент підтримки стійкості та розвитку бізнесу громад Конотопщини», який пройшов конкурсний відбір на отримання фінансової допомоги, оголошений програмою міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується спільно Європейським Союзом та Урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проєкт підготовлений та буде впроваджуватись Конотопською міською радою спільно з ГО «ПЕРСПЕКТИВА 2020».

Проєкт має на меті створення дієвої системи підтримки бізнесу, складовою частиною якого є бізнес-акселератор. За допомогою навчань та консультування формуватиметься нове бізнес-середовище, здатне відновити та сформувати розвинуту місцеву економіку громад Конотопського району та забезпечити її подальший еко-розвиток з інтеграцією в ЕС.

Як зазначають представники ГО «ПЕРСПЕКТИВА 2020», проєкт дає можливість поглянути на розвиток власного бізнесу з різних точок зору на взаємовигідних умовах і через співпрацю з органом місцевого самоврядування.

До участі у проєкті залучені не тільки підприємці Конотопа, але й комунальні підприємства, представники закладів освіти, що значно розширює рамки можливостей розвитку громади у різних напрямках і отримання коштів для втілення нових ідей. А це, в свою чергу, дозволить збільшити кількість нових робочих місць, відновити або створити нові лінії виробництва, розширити види діяльності уже існуючих підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності на умовах співпраці і фінансової підтримки від донорів.

За умовами договору, в часових межах проєкт буде реалізуватися до листопада 2023 року. Форми роботи: наради, круглі столи, консультації, виїзні зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...