![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
23:09, 5 квітня 2023 р.
Монтаж сонячної електростанції вже розпочався на даху Конотопського ліцею №2
![Монтаж сонячної електростанції вже розпочався на даху Коно..., фото-1 Монтаж сонячної електростанції вже розпочався на даху Конотопського ліцею №2, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За сприяння Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health розпочато монтаж гібридної сонячної електростанції потужністю 5 кВт. На даху Конотопського ліцею №2 вже встановлено сонячні панелі, протягом тижня буде підключено решту обладнання, інформує Міжрегіональний інститут розвитку громад.
Станція забезпечуватиме потреби в електроенергії Центру підтримки ВПО, що функціонує у приміщеннях інклюзивно-ресурсного центру ліцею №2. Нагадуємо, що це перша сонячна електростанція для закладів бюджетної сфери.
Нагадаємо, проєкт «Сонячна енергія для роботи Конотопського Центру підтримки ВПО» реалізує ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» за сприяння МБФ «Альянс громадського здоров’я» у рамках виконання проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» за фінансової підтримки DEC та за технічної підтримки Благодійної організації Christian Aid.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...